Hakkımızda Semar İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Semar İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
HAKKIMIZDA
Semar İnşaat
Semar İnşaat koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite güvence sistemi koşulları sağlanarak sektördeki yenilikleri yakından takip ederek bunların uygulanmasında öncülük etmektedir. Uzman mühendis ve teknik elemanları kontrolünde konusunda uzman ekiplerle çalışmaktadır. Hatasız ve zamanında üretimler yaparak işte ekonomi zamandan tasarruf sağlamaktadır.% 95 ‘i deprem kuşağında bulunan ülkemizde şartname standartlarına uygun depreme dayanıklı çevreye saygılı doğru planlama ve uygulama ile zamanında hatasız yapılar üretmeyi ilke edinmiştir. Her türlü inşaat faaliyetlerinde yanınızda yer almak ümidiyle saygılarımızı sunarız.
Misyonumuz
Ülkemizde önde gelen inşaat firmalarından biri olarak bireyleri doğanın içinden koparmadan, güvenli ve çağımızın teknolojisi ile adım adım ilerlemek öncülüğümüzdür. Genç girişimcilerimizin idealleri ve yapacakları sayesinde yurt dışı da dahil ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmek en büyük amacımızdır. Her kesimden insana hitap ederek ülkemizin ekonomisine ve istihdam sağlamayı amaç etmişizdir.
Hedeflerimiz
Amacımız, müşterilerimizin kaliteli inşaat sağlama beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Ekip üyelerimiz işin tüm özelliklerini doğrularlar.
Emniyet
Proaktif güvenlik planlaması, çalışan herkes, şantiyeyi ziyaret eden veya şantiye yakınında çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamamıza yardımcı olur.
Takim Calismasi
Bir endüstri lideri olmak için, zorlukları çözmek ve birlikte sonuçlara ulaşmak için ekip çalışmasını teşvik etmemiz önemlidir.
Vizyonumuz
Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimizde ve ideallerimizdendir. İnşaat alanında kaliteli, güvenli, konforlu ve gelecek neslimizi düşünerek doğa ile iç içe yapılar inşa etmek önceliğimizdir.